MTM2NzYxNTc4ODc5MDY3NzQz

Новиот ангел на „Victoria’s Secret“ ќе ве остави без зборови

Запознајте ја 22-годишната Џозефина Скривер, која тукушто „ги доби“ престижните крилја на „Victoria’s Secret“.

Youll-Laugh-When-You-See-This-1979-Victorias-Secret-Lingerie-Catalogue

Каталог на „Victoria’s Secret“ од 1979 година е вистински доказ за променетите стандарди за убавина

„Victoria’s Secret“ – име кое претставува синоним за секси (и често пати скапа) долна облека која ја носат неверојатно прекрасни модели се чини како релативно млада компанија – но всушност Continue reading

MTI5ODA1ODEyNzcxMDcyNjQz

Запознајте ги 10-те нови ангели на „Victoria’s Secret“

Откако Карли Клос и Доцен Крос си заминаа неодамна од „Victoria’s Secret“, повеќето луѓе помислија дека тие ќе бидат заменети од две нови прекрасни убавици.

victoria-secret-kupaci-kostimi-2015-1

„Victoria’s Secret“ костими за капење 2015

Традиционално, светски познатиот бренд за долна облека и костими за капење, „Victoria’s Secret“, подготви ексремно секси каталог за своите верни обожаватели.