o-MOLOKAI-900

Прекрасната природа на Хаваите од птичја перспектива

Сон на секој турист и фантазија на секој адреналински зависник, така на кратко би ги опишале живописните Хаваи, кои доколку имате шанса задолжително треба да ги посетите. Се наоѓаат во северниот Continue reading

PicMonkey Collage

Аманда Ли-Пејџ – хавајска убавица со егзотичен изглед

Доколку сте љубители на плажи, бикини и згодни девојки, Инстаграм профилот на Аманда Ли-Пејџ е нешто што дефинитивно треба да го „заследите“.