podocnjaci

4 трикови кои ќе ви помогнат во борбата против подочниците

Многу жени, а се почесто и мажи, мака мачат со темни и пропаднати подочници кои понекогаш не можат да ги сокријат ни сите богатства на козметичката индустрија.

Fotolia_64106213_Subscription_XXL_0

3 рецепти со топла вода за здравје, виталност и совршена линија

Сигурни сме дека ви е позната препораката од докторите и нутриционистите дека секое утро треба да пиете чаша топла вода на празен стомак.