landscape-1452645723-screen-shot-2016-01-12-at-74142-pm

Кога „Глупав и поглупав“ ќе се претвори во емотивна драма

Кога ќе слушнете за „Глупав и поглупав“, првото нешто што ви доаѓа на ум е урнебесна комедија вредна за паметење.

MTM0MjU0NTM5ODk2Mjk3OTUw

Јапонскиот тизер за „Star Wars: The Force Awakens“ е најоткривачки досега

Јапонскиот тизер за „Star Wars: The Force Awakens“ успеа да ги израдува најолемите фанови на култната франшиза.

maxresdefault (1)

HD тизерот за „Suicide Squad“ предизвикува морници

„Suicide Squad“, филмот на „DC Comics“ и „Warner Bros“, е едно од најочекуваните филмски остварувања за наредната година.

Game-of-Thrones-chess-piece

Тизер за петтата сезона на „Игра на тронови“

Петтата сезона на серијата „Игра на тронови“, премиерно ќе биде прикажана на 12 април, а најновиот тизер открива само дел од сите возбудливи работи кои претстојат.