800

Тажниот Бетмен (Бен Афлек) ги насмеа интернет троловите

Во тек се критиките на долгоочекуваното филмско остварување „Бетмен против Супермен: Зора на правдата“, и сега за сега, не се воопшто добри.

batman-v-superman

Погледнете го трејлерот за филмот „Batman vs Superman: Dawn of Justice “

Трејлерот за новиот филм на Зек Снајдер се појави на интернет во пиратска верзија, по што од Warner Bros беа присилени да ја објават оригиналната најава за овој нестрпливо очекуван Continue reading