3879508_3-hair-hacks-for-growing-your-bangs-out_49ddeea5_m

Топ 5 начини да ги стилизирате шишките додека чекате да пораснат

Веруваме дека повеќето од вас барем еднаш ви се случило да одлучите да ги скратите шишките, но брзо сте се предомислиле и сте одлучиле повторно да пораснат.

roma-pacchettocerettetotalbody-centroesteticoostia-sconto81-56390-613x356-D1a

5 ноќни трикови кои ќе ви овозможат да се разбудите со совршена коса

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Повеќето жени немаат време да се посветат на подолго стилизирање на косата, особено наутро пред работа.