15917715462_8508bdd863

Полнети компири со спанаќ и сирење

Нема човек кој не сака компири во сите варијанти и облици. Денес ви претставуваме малку поинаков рецепт со компири кој со сигурност ќе ве воодушеви.

28222_+stock-photo-cheese-tomato-relish-mini-muffins-shutterstock_56345800_630x0

Мафини со спанаќ и сирење кои ќе ви го разубават денот

Според многумина, појадокот е најважниот оброк во денот, и нема ништо подобро од тоа кога утрото ќе ви започне со пријатен мирис на солени мафини.