pets-birthday-parties-17-570697596e700__700

20 миленичиња со подобра роденденска забава од вашата

Не се само луѓето оние кои ги слават родендените. Миленичињата исто така ја слават секоја наредна година, а како што ќе можете да забележите од галеријата подолу, можеби и подобро Continue reading

132549464-540x320

Популарното „Фолксваген“ комбе го прослави 65-от роденден

Германскиот производител на автомобили „Фолксваген“ прославува 65 години од почетокот на производството на познатиот модел „Typ 2“.

Untitled-1

27 храбри модни комбинации за 27-от роденден на Ријана

[vc_row][vc_column][vc_column_text disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]Една од најпознатите поп-ѕвезди на денешницата, Ријана, денес го прославува нејзиниот 27-ми роденден. Убавицата од Барбадос освен по многубројните хитови со кои се стекна со светска слава, Continue reading

10847876_307904469419327_1720103834481736776_n

Голем роденденски попуст во бутикот „XXX-L“

Бутикот „XXX-L“–лоциран во Трговскиот центар Буњаковец, овој февруари ги наградува своите верни потрошувачи со голем асортиман на производи на попуст.