clutch_ear_cuff_3d25f

3 начини за брзо и лесно да го освежите изгледот на пунџата

Пунџите се дефинитивно еден од омилените начини за стилизирање на косата, а причината за тоа е едноставна – се прават брзо и лесно и се вклопуваат во секој моден избор Continue reading

54e623e6a59d1

Војна на хипстери: Сече пунџи и бега да не го фатат

Постојат две групи на луѓе. Оние на кои им се допаѓаат „хитовските“ машки пунџи, и оние кои не можат да ги поднесат.

y3XHh

5 модни трендови кои треба што побрзо да завршат

Уште пред да започнете да ја читате оваа статија, ве предупредуваме дека е многу можно да се пронајдете во неа, или пак некоја ваша драга личност, со оглед на тоа Continue reading