drew_struzan_back_to_the_future_trilogy

Нема да има продолжение за „Враќање во иднината“

Не постои шанса за снимање на четврто продолжение на филмот „Враќање во иднината“, соопшти Френк Маршал, еден од продуцентите на популарната франшиза.

2681C42800000578-2988170-image-m-50_1426000822459

Изненадување на ревијата на Валентино: Зулендер и Хансел најавија продолжение

Погодете кој друг го привлече вниманието на Модната недела во Париз?