80612491

До витка фигура со помош на само две состојки

Вообичаено кога забележуваме дека треба да ослабеме, почнуваме да размислуваме од што сè треба да се откажеме во исхраната. 

cayenne-pepper-and-lemon-drink

Чудотворен напиток кој ги топи масните наслаги

Напитокот кој ви го претставуваме денес е малку поекстремен и бара поиздржлив желудник, но затоа прави чуда кога станува збор за вишокот килограми!

Refreshing sangria (punch) with fruits,Closeup.

Чудотворен напиток за слабеење – брусница, лимон, портокал

Високите температури ни ја будат жедта, па во летниот период внесуваме многу повеќе течности во организмот.

????????????????????????????????????

Цитрон и мед – чудотворен напиток за топење на килограмите

Денес ви претставуваме чудотворен напиток кој ќе ви помогне побрзо да ги согорите калориите, а се приготвува за буквално 2 минути!

6a00d8358081ff69e20168e5ddf801970c-800wi

Согорете ги калориите со помош на овој напиток со јаболков сок

Добро е што се трудите да го контролирате апетитот и да се ослободите од вишокот килограми, но не би било лошо да имате и ефикасен сојузник.