messironaldoorg-660x413

Сите фудбалски рекорди на Лионел Меси и Кристијано Роналдо

На вечното прашање: „Кој е подобар играч, Лионел Меси или Кристијано Роналдо?“ можеби никогаш нема да добиете еден одговор, веројатно затоа што тие се сосема различни карактери и затоа што Continue reading