hm-summer-2015-campaign-models

Новата колекција на H&M за на плажа, ги претвора девојките во летни божици

Џоан Смолс, Наташа Поли, Доцен Крос и Адриана Лима се четирите убавици кои совршено се вклопија во најновата кампања на познатиот бренд H&M.

victoria-secret-kupaci-kostimi-2015-1

„Victoria’s Secret“ костими за капење 2015

Традиционално, светски познатиот бренд за долна облека и костими за капење, „Victoria’s Secret“, подготви ексремно секси каталог за своите верни обожаватели.