unnamed

Концерт на Наум Петрески во Рамстор Мол

Љубителите на виното, добрата песна, културата и подароците оваа сабота може да уживаат во богата програма која Рамстор Мол специјално ја подготви за денот на виното и љубовта (14.02).

funny-nerdy-valentines-day-cards-1__700

Необични картички за Денот на вљубените за неконвенционални романтични души

Без разлика дали сте заљубени или не оваа колекција од картички за Денот на вљубените сигурно ќе ве насмее.