PicMonkey Collage

Plus-size мода: Свежи и ведри тонови во новата колекција на XXX-L

Да се изгледа стилски и модерно нема никаква врска со бројот на етикетата на вашата облека. Во чекор со сончевите и топли денови, бутикот „XXX-L“ ја освежи својата колекција со Continue reading

10847876_307904469419327_1720103834481736776_n

Голем роденденски попуст во бутикот „XXX-L“

Бутикот „XXX-L“–лоциран во Трговскиот центар Буњаковец, овој февруари ги наградува своите верни потрошувачи со голем асортиман на производи на попуст.