sokoladines-bulvytes-528e7a468c3c5

Без печење: чоколадни бомбици со бисквити

Ако ви се јаде нешто благо или сакате да приготвите вкусен рецепт за пријателите, ви предлагаме да ги пробате овие чоколадни бомбици со бисквити за кои не треба да ја Continue reading

bozicne-rum-kuglice

Вкусни и брзи бомбици кои не бараат печење

Бомбиците се одличен рецепт кој е лесно прилагодлив за сечиј вкус. Секогаш можете да одземете или извадите некоја состојка која не ви се допаѓа премногу, и да ја замените со Continue reading