800

Тажниот Бетмен (Бен Афлек) ги насмеа интернет троловите

Во тек се критиките на долгоочекуваното филмско остварување „Бетмен против Супермен: Зора на правдата“, и сега за сега, не се воопшто добри.

MTI5NzIwNjE4NjA1MTQ2MDgy

Прва фотографија: Џаред Лето изгледа „лудо“ во улогата на Џокер

Не е лесно да се замени Хит Леџер но, овој огромен предизвик го прифати Џаред Лето, и според првите објавени фотографии, тој ќе биде фантастичен во улогата на Џокер.

batman-v-superman

Погледнете го трејлерот за филмот „Batman vs Superman: Dawn of Justice “

Трејлерот за новиот филм на Зек Снајдер се појави на интернет во пиратска верзија, по што од Warner Bros беа присилени да ја објават оригиналната најава за овој нестрпливо очекуван Continue reading