Комбинезонки: тренд кој доминира оваа сезона

PicMonkey Collage

Тексас комбинезонките се вистински моден тренд оваа сезона и се најблиску до ретро стилот од 70-тите. Погледнете кои ѕвезди го искомбинираа ова парче облека и на кој начин го сторија тоа.

Комбинезонките се навистина впечатливо парче облека, па доволно е да го искомбинирате со бел кроп топ со едноставни линии. На овој тренд не му одолеаа познатите дами како што се Миранда Кер, Алесандра Амброзио, Гвен Стефани…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *