Колорит и ведрина во новата колекција на Бенетон

dfdg

Популарниот моден бренд „United Colors Of Benetton“, ја претстави својата колекција за пролет 2015. Џоан Смолс е девојката која ги украси страниците на најнновиот каталог на популарниот бренд. Насмеана од уво до уво, Смолс ги претстави најновите лежерни и колоритни парчиња облека.

25BBF1F500000578-2955513-image-a-102_1424088944821 25BBF20A00000578-2955513-United_Colors_of_Benetton_has_hand_picked_Joan_Smalls_to_be_the_-a-100_1424088814942 joan-smalls-dans-la-campagne-de-benetton-594209_w650 Joan-Smalls-egerie-Printemps-Ete-2015-de-UNITED-COLORS-OF-BENETTON_exact1024x768_l Joan-Smalls-egerie-Printemps-Ete-2015-de-UNITED-COLORS-OF-BENETTON_exact1024x768_p joan-smalls-united-colors-benetton-spring-2015-ads01 joan-smalls-united-colors-benetton-spring-2015-ads02 joan-smalls-united-colors-benetton-spring-2015-ads03

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *