Како флертуваат хороскопските знаци?

boy-cute-drawing-eggs-flirting-girl-Favim.com-52525_large

Секој хороскопски знак има различен стил на флертување. Но, наместо да пишуваме долги и здодевни описи, решивме сликовито и на духовит начин да ви прикажеме како изгледаат хороскопските знаци кога флертуваат.  Погледнете!

ОВЕН

БИК

БЛИЗНАЦИ

РАK

ЛАВ

ДЕВИЦА

ВАГА

ШКОРПИЈА

СТРЕЛЕЦ

ЈАРЕЦ

ВОДОЛИЈА

РИБИ

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *