H&M каталог за лето 2015

hm-za-lipanj-2015-6-599x400

Модниот бренд H&M го подготви новиот каталог за месец јуни 2015. Во каталогот можат да се пронајдат голем број на лесни и лежерни парчиња облека, удобни за топлите и жешки денови кои престојат. Едноставни фустанчиња, здолништа, шорцеви, сандали и големи чанти во светли бои, се облеките кои ќе ја одбележат оваа сезона.

hm za lipanj 2015 1

hm za lipanj 2015 2

hm za lipanj 2015 3

hm za lipanj 2015 4

hm za lipanj 2015 5

hm za lipanj 2015 6

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *