7def3b75e9fc4d91eb3cee179d7d8506

Каков партнер му одговара на вашиот хороскопски знак?

Секој од хороскопските знаци има одредени афинитети кога станува збор за партнерот кој му одговара.

????????????????????????????????????

Крцкав запечен зеленчук со кашкавал

Најдобар начин да внесете здрави хранливи материи во организмот е да јадете свеж зеленчук, но ако сепак сакате термички да го обработите, најдобра опција за тоа е рерната.

diving-7-900x600

Исклучителната убавина на животот под вода

Страстни за нуркањето и фотографијата, долгогодишните пријатели Алекс Војер и Алекс Робауд создадоа неверојатна серија фотографии која ја покажува исклучителна убавина на животот под вода.

MTMzMjg0NzI1NTQzNDQyOTEw

Секси фотосесија на убавицата од „Игра на тронови“

Емилија Кларк, која ја глуми прекрасната и моќна Даенерис Таргериен во хит серијата „Игра на тронови“, неодамна беше прогласена од тимот на GQ за „Жена на годината“.