top

Руските убавици во изминатите 100 години

YouTube каналот „Cut“ во своето најново видео го претстави своето видување за руската убавина во текот на последните 100 години.

PicMonkey Collage

8 места во Скопје каде можете да се рекреирате

Викендот е идеално време за одмор и забава, па наместо да го поминете денешниот ден седејќи на кафе со пријателите, искористете го убавото време за заедничка прошетка во природа, заедно Continue reading

pomfrit_od_tikvica

Вкусен помфрит од тиквици

Овие стапчиња направени од тиквици можат да бидат одличен додаток со главното јадење, или пак вкусна закуска со која можете пријатно да ги изненадите пријателите.