Fotografija za PR

Рамстор Мол со вреден подарок за најсреќниот иден брачен пар

Од вчера (02.04) започна најголемата свадбена кампања која досега се организирала во нашата земја со наслов Аирлија Свадба.

maxresdefault

Погледнете го трејлерот за документарниот филм за Ејми Вајнхаус

Во својот краток живот Ејми Вајнхаус ги достигна ѕвездите, освои пет Греми награди и продаде преку 20 милиони албуми.

16__880

Бебе-флаша е најбизарниот изум кој ќе го видите денеска

Мајк Верен е името на креаторот на овој екстра забавен и истовремено глупав пронајдок. Станува збор за тоа како да претворите кукла во облик на бебе, во резервоар за пијалок.